קצת עלי

מאז ומתמיד עיצוב היה חלק מחיי. מגיל צעיר. הבחנתי בהשפעת העיצוב על חיינו וכיצד כל צבע, צורה וקומפוזיציה גורמים לנו לחוויה שונה. מכאן הסקרנות שלי רק התעצמה וגדלה ומאז ועד היום אני לא מפסיקה ללמוד ולחקור. את הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים מינפתי להקמת משרד אדריכלות ועיצוב פנים - "שרי מיכלוביץ". מתוך מטרה ותשוקה להגשים וללוות את לקוחותיי במסע לבית חלומותיהם.​

" דברים גדולים נעשים ע"י סדרה של דברים קטנים המצטרפים יחד"

וינסנט וואן גוך
עקבו אחרי - שרי מיכלוביץ אדריכלות ועיצוב פנים

משרד אדריכלות ועיצוב פנים – שרי מיכלוביץ 

מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים לבתי יוקרה, דירות, וילות, מתחמים,  עסקים וחללים מסחריים.
תפיסת העולם שלנו מתבססת על רעיון "הלקוח כמרכז" ושכל לקוח הוא עולם בפני עצמו. לכן כל פרויקט הוא ייחודי ומותאם עיצובית ופרקטית לפי צריכהם וסגנון חייהם של הלקוחות .

משרדינו שנמצא בגדרה, יבצע לפני תחילת כל פרויקט מחקר מקדים שבו יובנו צרכי הלקוח רצונותיו והסגנון העיצובי שלו כמו גם מיקום הפרויקט והסביבה בה הוא ממוקם ,יחד עם הגדרת מסגרת התקציב. כל הנתונים הללו נלקחים בחשבון ועומדים לנגד עינינו לאורך כל הפרויקט.                                                                                         
אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך משלב הסקיצות, דרך שלבי התכנון והעיצוב, לשלבי הרישוי והביצוע ועד לסגירת אחרון פרטי עיצוב הפנים והנגרות. כל זאת מתוך רצון ליצור לא רק פרויקט סופי מרשים אשר עומד בצרכיו וברצונותיו של הלקוח אלה גם דואג שהדרך לשם תהה נעימה וללא מכשולים.
משרד אדריכלות ועיצוב פנים שרי מיכלוביץ מאמינים כי פרויקט מוצלח מגשים את חלומו של הלקוח, עונה על דרישותיו ותורם לשיפור איכות חייו.                                                                                             
התכנון העיצובי מתבצע מתוך תפיסת עולם ומטרה ליצור איזון והרמוניה. זאת דרך הקפדה של שילוב מרכיבים עיצוביים חדשנים ויצירת חללים מקוריים ותאומים אשר ל רק "נראים יפה" אלה גם מתפקדים פונקציונלית ויוצרים חלל נוח ומאוזן ליצירת איכות חיים מריבית. אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה ויוקרתית בדגש על הפרטיים הקטנים .                                                                                                                     
כל לקוח הוא עולם ומלאו וכל עיצוב הוא ייחודי ולכן אנו מסתייעים בכל תוכנות המחשב המתקדמות ביותר כגון סקיצות תלת ממדיות ותוכנות הדמיות  מהטובות ביותר בשוק כדי לוודא שהלקוח מבין את מלאו התוכנית העיצובית ואת החלל שאנו יוצרים במיוחד עבורו .

מבחינת מיקום משרדינו, בחרנו בעיר גדרה מפעט מיקומה המרכזי והאוירה הנעימה והכפרית ששוררת בה. מושבה שהיא עיר ועיר ושהיא מושבה , מה שאני בתור מעצבת פנים ואדריכלית בגדרה מעוניינת לתת לכל לקוחתי בכל מקום אשר יהיו. 

התהליך - הדרך לבית החלומות שלכם.

"אדריכלות מתחילה כאשר אתה מחבר בזהירות שני לבנים. שם זה מתחיל."
לודוויג מיס ואן דה רוהה

01

השלב הראשון מתחיל מביקור של האדריכל בשטח עצמו, על האדריכל לבדוק ולבחון היכן ממוקם הבית מה גודל השטח ומה היא הסביבה הטופוגרפית איתם הוא צריך לעבוד. לאחר כן תערך עם הלקוח פגישה ראשונית, כל אדריכל בעל ניסיון יגיד לכם שאין אפשרות לבצע כל תכנון אדריכלי לפני שיש הבנה מעמיקה של הלקוח, צרכיו, אורח חייו, סגנונו וטעמו.    בשלב זה יפרט הלקוח את דרישותיו כגון מספר חדרי השינה, אזורי שימוש עיקרים בחלל והמסגרת התקציבי שיש לעמוד בה  לאחר הפגישה עם הלקוח, על האדריכל להוציא את תיק המידע על המגרש מהרשות המקומית כדי להבין אילו שינויים מותר לעשות בנכס ומה הן ההגבלות איתן הוא צריך להתמודד. רק לאחר מכן ניתן להמשיך לעבודת התכנון והוצאתה לפועל.

.

 

3 פרוייקט 363 רחובות שחור לבן

02

השלב השני הוא שלב התכנון הראשוני, בו על האדריכל לתכנן את  הבית תוך התחשבות בכל הרצונות והצרכים של הלקוח  כמו גם בהתחשב בתנאי הסביבה ומגבלות כאלה ואחרות שנמצאו תוך כדי הסתכלות מדוקדקת בתיק המידע .        תוצאות שלב התכנון יבואו לידי ביטוי בשרטוטים, סקיצות וכן הדמיות תלת ממידיות ראשוניות המראות בבירור את אופן סידור החלל, כל אלו יוצגו לפני הלקוח ויפתחו בפינו אופציות שונות לסידור החלל העומד לרשותו בהתאם לבקשות ולצרכים שלו עליהם דנו בשלב הראשון.                 
השלב השני יסתיים בתכנון סופי של סידור החלל עליו יצטרך הלקוח לתת את דעתו והסכמתו, ובבחירת התכנית הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבור הלקוח. 

03

השלב השלישי כולל בתוכו כמה חלקים המתבצעים במקביל.

בחלק הראשון האדריכל מכין תכנית בקשה להיתר בניה עם תכנית זו ניגשים לוועדה המקומית ומבקשים את ההיתר.   בקשת ההיתר כוללת תוכניות של כל קומה, חתכים וחזיתות  בנוסף יש לצרף גם את אישורו של המהנדס, אישור הג"א על ממ"ד ואת הערותיהם של יועץ הקרקע ויועץ האינסטלציה. הוועדה עוברת על התכניות, ולעיתים ישנן בקשות לתיקון עד לקבלת אישור סופי.                                         

בחלק השני מתחילים לעבוד גם על החלק העיצובי של הפרוייקט ההדמיות של המודל התלת ממדי הופכות מפורטות יותר ומתחילים לעבוד על הסגנון העיצובי בו מעוניינים.

 

 

2222

04

השלב הרביעי הוא שלב הירידה לפרטים לאחר קבלת אישור היתר הבינה ניגש האדריכל להכנת תכנית עבודה מפורטות הכוללת תוכניות הריסה, בניה, אינסטלציה  חשמל, תאורה, ריצוף, חיפויים, מיזוג אוויר ועוד. תכניות אלה יימסרו לקבלן המבצע.

תוכניות נוספות הן תוכניות הנגרות הכוללות את המטבח וכל פריט נגרות יחודי אחר אשר מתוכנן בבית. בשלב זה גם נסגרים על סגנון העיצובי ומתחילים את הסיבוב שלנו בין חניות התאורה, חומרי החיפוי, הכלים הסניטרים, הריהוט, וחברות המטבחים. בשלב זה נעבוד בצמוד להדמיות על מנת לעשות בחירות מדויקות ומסכלות של סוג החומרים וגוון הצבעים שבהם אנו מעוניינים שיהיו כמה שיותר קרובים לבחירות סוג וסגנון החומרים בשטח.

05

השלב החמישי הוא שלב הבניה עצמה בו כל מה שראינו בתמונות ושרטוטים מתחיל לקרום עור וגידים ולהפוך מוחשי. שלב זה כולל פיקוח עליון של האדריכל על עבודת הבניה הוא נוסף לפיקוחו של הקבלן ונעשה מדי פעם, כל אדריכל על פי שיקוליו והדרך שהוא נוהג לעבוד.  לאורך כל הדרך האדריכל אמור  להיות זמין לשאלותיו של הקבלן בעת הצורך.

בשלב זה חלק האדריכלות מסתיים ואנו מתמקדים בעבודת העיצוב ובחירת החומרים אותה התחלנו בשלב הקודם.       בשלב זה עלינו להיסגר על בחירת סוגי התאורה הריצוף, החיפויים והכלים הסניטרים. על מנת שיעמדו לרשותנו ויהיה אפשר להתקין אותם במהלך הבניה.

בשלב החמישי עלינו גם להיסגר על כל פרטי הנגרות בהם אנו מעוניינים. פרטי הנגרות אמורים להיות בעבודה על מנת שיהיו מוכנים  לשלב השישי האחרון שבו נעשים הפיינישים האחרונים לפני הכניסה לבית.

2222

06

השלב השישי הוא הישורת האחרונה והשלב האחרון לפני קבלת המפתחות והכניסה לבית החולמות שלכם  שלב זה מתחיל כשהבית בנוי, הריצוף, הכלים הסניטרים, התאורה והמטבח כולם מותקנים ועומדים במקומם. בשלב זה מגישים את כל הדרישות האחרונות של העירייה לצורך קבלת טופס 4 (איכלוס) 

"הום סטיילינג" בו נסגור קצוות אחרונים בבחירת הריהוט והדקורציה. בשלב זה נבחר הכל משולחן הסלון וצבע כריות הספה לריהוט החוץ וצבע הווילון בחדר השינה. נבחר תמונות ועציצים אשר ידברו כולם באותה שפה ויוסיפו לבית עניין ,צבע ואווירה. ואז נעמיד כל פריט במקום המתאים כדי ליצור חלל נוח ומזמין.

וכאן מסתיימת הדרך שלנו והחלום הפך למציאות.                                        

שרי מיכלוביץ - אדריכלות ועיצוב פנים מזמינה אתכם לעשות את הדרך לבית החלומות שלכם איתנו.

Open chat
שרי מיכלוביץ - אדריכלות ועיצוב פנים
היי 👋
במה אפשר לעזור?